Наші маленькі пацієнти

Зорянка і Марта, Еля та Стас, Максимчик і Андріанка, Андрійко та Настя — усіх не перелічити і не переказати їхніх історій, але декого з наших маленьких пацієнтів ми зафіксували на фото, які до Дня святого Миколая вже традиційно зібрали на сайті.

Заміна старих реставрацій на коронки

Заміна старих реставрацій на цирконієві коронки. Робота лікаря-ортопеда Юрія Нечая.

Відновлення зруйнованих зубів за допомогою коронок

Навіть один невдало запломбований колись зуб може зіпсувати людині настрій і розвинути комплекс. Але все це поправимо — і знову хочеться усміхатися!

Робота лікаря-ортопеда Юрія Нечая.

Реставрація молочних зубів

Гарна усмішка важлива для кожного з нас і для діток також. Адже вони теж хочуть усміхатися, почуватися впевнено і не комплексувати. Тим більше, що попереду школа, 1 клас, знайомство з новими друзями.

Заміна коронок

Заміна старих металокерамічних коронок, які втратили естетичну та функціональну властивості, на нові цирконієві коронки. Роботу виконав лікар Юрій Нечай.

Реставрація для Стаса

Стас дуже переживав, чи зможе у майбутньому всміхатись так, як раніше, адже зламати передні зуби — дуже неприємна ситуація для будь-кого. Але нам все вдалося, і він пішов задоволений та усміхнений!

Наші маленькі пацієнти

До Дня святого Миколая ми підготували нову добірку фотографій з дітками, нашими маленькими пацієнтами.

Наші маленькі пацієнти

До Вашої уваги перша добірка фотографій з нашими маленькими пацієнтами. Усі ці світлини ми раніше публікували на власній сторінці у Facebook.