м. Тернопіль, площа Героїв Євромайдану, 9
+380 67 82 777 44, +380 352 42 68 46
Пн–Пт з 10:00 до 20:00, Сб з 10:00 до 17:00
Дитяча та доросла стоматологія Нечай
Безкоштовні консультації дитячого стоматолога й ортодонта при онлайн-запису

Послуги

Дитячий прийом

Особлива атмосфера, психологічна адаптація, безболісні маніпуляції
Діти — наше майбутнє. І від того, який внесок ми зробимо у їхній розвиток, виховання та збереження здоров'я, залежить наше з ними подальше життя. У нашій стоматології ми створюємо для дітей особливу атмосферу, в якій лікування проходить в ігровій формі, після психологічної адаптації, використовуючи безболісні маніпуляції. Також ми пропонуємо:
  • адаптаційний ознайомчий перший прийом;
  • новітній апарат Wаnd для проведення знечулення (знеболювання);
  • лікування каріозних порожнин і кореневих каналів молочних та постійних зубів;
  • профілактичні процедури: професійна гігієна, урок здоров'я, · фторування зубів, герметизація фісур;
  • виправлення прикусу на ранньому етапі;
  • індивідуальний підбір засобів гігієни для дітей;
  • заохочувальні призи для маленьких пацієнтів.

Ортодонтія

Брекети, знімнні (пластинки), незнімні та функціональні апарати
Ортодонтія — розділ стоматології, що займається виправленням і попередженням дефектів розташування зубів і порушень прикусу. Неправильний прикус не лише погіршує зовнішній естетичний вигляд людини, а й призводить до різноманітних захворювань зубів, щелеп та інших систем організму. Перший похід до ортодонта повинен бути у віці 5-6 років.
Але, якщо Ви звернулись у дорослому віці — ще не все втрачено. Досягнення гарної естетичної посмішки та правильного функціонального прикусу здійснюється за допомогою:
  • знімних ортодонтичних апаратів (пластинок, кап, функціональних апаратів та ін.);
  • незнімних ортодонтичних апаратів (брекет-систем та ін.).

Дорослий прийом

Терапевтична, ендодонтична й ортопедична стоматології
Найпоширенішим захворюванням зубів у всі часи був карієс. При руйнуванні твердих тканин зуба виникає необхідність відновити їх зруйновану частину, повернути естетику та функцію. Наші лікарі препарують уражені тканини зуба, відновлюють форму та колір зуба за допомогою високоестетичних реставрацій.

Необхідність у лікуванні кореневих каналів (ендодонтична стоматологія) виникає при розвитку ускладнень карієсу (пульпіт, періодонтит), травмах зубів, а інколи при підготовці до протезування. Ми пропонуємо Вам безболісну та якісну інструментальну та медикаментозну обробку кореневих каналів і подальшу їх герметичну обтурацію (пломбування) з використанням сучасного інструментарію та матеріалів. Навіть найбезнадійніший зуб отримає нове життя у наших руках.
Тож до Ваших послуг: лікування первинно уражених кореневих каналів; повторне лікування кореневих каналів, які були невдало запломбовані раніше; порятунок безнадійних зубів, які мають значні патологічні зміни навколо кореня зуба.

А ортопедична стоматологія дозволяє відновлювати зруйновані або втрачені зуби за допомогою: металокерамічних коронок; цирконових (високоестетичних) коронок; цільнолитих (металевих) коронок; вінірів, люмінірів; вкладок, накладок; мостовидних протезів; бюгельних протезів; повних чи часткових змінних протезів; протезування на імплантатах.
Made on
Tilda