Семінар «Раннє ортодонтичне лікування»

Чи потрібно чекати, поки дитина виросте, поки у неї з'являться постійні зуби, щоб почати ортодонтичне лікування? Авжеж, ні!

Актуальні питання раннього ортодонтичного лікування дітей були розглянуті на семінарі італійського ортодонта Марко Роса у Києві, яку Наталія Нечай відвідала разом із колегою Мар'яною Якимець.

Безкоштовні огляд і консультація та знижка 50% на професійну гігієну для дітей

Це вже стало гарною традицією для нашої стоматології: влітку для кожної дитини шкільного та дошкільного віку проводити безкоштовні огляд і консультацію! 

А перед початком навчального року, з 21 по 31 серпня, на прохання наших пацієнтів проводимо і дитячу професійну чистку зі знижкою 50%: для діток до 12 років вартість професійної гігієни становитиме 175 грн, для дітей старших — 225 грн. 

Запис на прийом за номерами: (0352) 42-68-46 та (097) 154-69-82.

Курс «Секрети клінічного успіху в дитячій стоматології»

Пройдешніми вихідними наш лікар Наталія Нечай із колегою Оксаною Дуганяк взяли участь у курсі з дитячої стоматології для підвищення своїх професійних навиків у роботі та спілкуванні з маленькими пацієнтами.

Від імені Наталії Мирославівни вдячні доповідачеві, практикуючому лікарю з Києва Тетяні Пешко за цікавий та інформативний курс.

Безкоштовні огляд та консультація, а також частково лікування для діток захисників нашої країни

З нагоди Дня захисника України даруємо безкоштовні огляд та консультацію, а також частково лікування діткам учасників АТО. На постійній основі.

Для запису на прийом, телефонуйте на номери: (0352) 42-68-46 та (097) 154-69-82.

При собі мати посвідчення учасника бойових дій або інший відповідний документ.

Курс «Невідкладні стани, що загрожують життю»

22-23 січня лікар-стоматолог Наталія Нечай пройшла інтенсивно-практичний дводенний курс «Невідкладні стани, що загрожують життю». Керівник курсу — Городецький Тарас Миколайович, клініка «Профідент-Плюс», м. Львів.