Привчаємо малюка чистити зуби граючись!

Для цього роздруковуємо картинку зубів, поміщаємо її в канцелярський файл, малюємо на файлі маркерами смішних бактерій-монстрів — дитина буде у захваті, чистячи «зуби» від монстрів за допомогою старої зубної щітки!

Японський метод лікування водою: найпростіший шлях до здоров'я

Японці — визнані довгожителі, їхньому здоров'ю щиро заздрять жителі інших країн. Це дуже популярний сьогодні метод у Японії. Необхідно пити воду відразу після ранкового пробудження. Для багатьох захворювань вода є 100% ліками.

Стоматит у дітей: причини, симптоми, лікування

Стоматит у дітей трапляється досить часто, незважаючи на те, що дітки контактують переважно з мамою, татом чи з іграшками. Однак поцілунки родичів, погано помиті соски або іграшки можуть стати основною причиною для розвитку інфекції в організмі маленької людини. Трапляються кілька різновидів стоматиту і кожен з них відрізняється своєю клінічною картиною і причинами виникнення.

6 принципів виховання від мами-мільйонера

Дені Джонсон виросла в бідній сім'ї, в 17 років народила дитину, в 21 — стала бездомною, а в 23 — заробила свій перший мільйон. Через деякий час успішна бізнесвумен, мати п'ятьох дітей і бабуся для кількох онуків, розповіла про свої принципи виховання дітей. Публікуємо поради, з яких ви можете почерпнути для себе щось корисне і взяти це собі на замітку.

Дитяча звичка смоктати палець: причини виникнення, вплив на прикус і способи позбутися

У дитячому віці дитина починає смоктати палець з двох причин: коли вона голодна і коли їй необхідно задовольнити інстинкт смоктання. Старші діти таким чином намагаються себе заспокоїти. А у деяких малюків смоктання пальця — ознака того, що їм не вистачає батьківської уваги, любові, підтримки.

Як зміцнити зуби? Сідаємо на зубну дієту!

З дитинства усім відомий постулат: цукерки та солодощі шкідливі для зубів, вони сприяють розвитку карієсу. Але хіба цим обмежуються небезпеки для зубів? Деякі продукти виділяють кислоти, які пошкоджують їхню емаль, а надмірно м'які продукти залишаються на них, що призводить до утворення армії хвороботворних бактерій, і, як наслідок, розвивається карієс, гінгівіт або пародонтит. Інші ж продукти навпаки сприяють відбілюванню і зміцненню емалі. Тому правильно складений раціон харчування допоможе не тільки уникнути зайвих неприємностей, але дістати чарівну усмішку.

Як залучити дитину до чищення зубів?

Чому діти не люблять чистити зуби? Тому що це нестерпно нудно. У світі повному відеоігор, мультиків та іграшок ніхто не хоче витрачати час, стоячи перед дзеркалом у ванній і чистячи зуби. Як же тоді залучити дітей до чищення зубів? Нижче наведені декілька хитрощів, які, можливо, допоможуть вам у цій нелегкій справі.

Брекети та вагітність: чого варто остерігатися?

Усе частіше на прийомах у лікаря-ортодонта можна почути запитання: «Чи можна вагітним ставити брекети?». Чому частіше? Тому що усім хочеться мати рівні і гарні зуби, тим паче жінкам. І для багатьох жінок поява вільного часу під час вагітності ― чудова можливість виправити прикус.

У якому віці найкраще звернутися до лікаря-ортодонта?

На першу консультацію до лікаря-ортодонта, дитину потрібно привести у віці 2,5-3 роки, коли вже сформувався молочний прикус. Це особливо важливо, якщо у дитини є шкідливі звички і якщо малюк не відмовився від соски (або пляшечки з соскою), до 2-х і більше років.

Перший похід до стоматолога: 13 порад для батьків, як не злякати малюка

Часто похід до стоматолога для дитини і її батьків стає майже нереальним завданням. Малюк плаче, не хоче відкривати ротик, не дозволяє ні подивитись ні полікувати зуб. І ніякі вмовляння не допомагають. Діти, котрі ще ні разу не були у стоматолога і не знають, хто це такий, його не бояться. Страх з’являється потім, після невдалого візиту, або якщо батьки самі вселили в дитину цей страх. Як же зробити, щоб після першого візиту до стоматолога малюк вийшов задоволений?